Resident Evil 0 Remastered ne kadar farklı?

Elimizi sallasak Remastered oyunlara çarptığımız vakitlerdeyiz ama açıkçası Resident Evil’ı biraz kayırmakta sakınca yok.

Bu yılın başlarında bizimle buluşan Resident Evil HD Remastered o kadar fazla beğenimizi kazanmıştı ki Ertekin üzerine bir video serisi dahi çekti (Tık), oyun ilk halinin tüm eşsiz bileşenlerini alıp son derece özenli bir şekilde günümüze taşımayı başarmıştı ve sonraki Resident Evil Remastered oyunları konusunda beklentimizin de yükselmesine neden oldu.

Resident Evil 2 ve Resident Evil 3: Nemesis için ise gözüken o ki biraz daha beklemek zorunda kalacağız, zira sırada Resident Evil 0 var. 2002 yılında Gamecube’e çıkan ve bu yüzden çoğumuzun deneyim edemediği yapımın ilk görüntüleri daha önce paylaşılmıştı bilindiği gibi.

Capcom bu kez oyunun 1999’daki N64 prototipi, 2002’deki Gamecube versiyonu ve HD Remastered versiyonunun bir arada göründüğü bir video hazırlamış. Tam da beklediğimiz gibi, çok başarılı gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr