Resident Evil 2 HD’nin gelmesini isteyenler el kaldırsın!

Capcom tarafından yapılan korku temalı hayatta kalma oyunu Resident Evil 2, 1998 yılında piyasaya sürülmüştü. Çeşitli platformalara çıkan oyunun HD yeniden yapım versiyonunun yapılmasının istenip istenmediği soruldu.

Yapımcı firma bu yılın başlarında Resident Evil serisinin ilk oyunun yeniden yapım halini yayınlamıştı. Resident Evil HD Remaster, 19 Ocak tarihinde PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için yayınlanmıştı. Oyunun yapımcı firması oyunculara Resident Evil 2 HD’nin gelmesinin istenip istenmediğini sordu. Yapımcı firmanın Ar-Ge bölümü “Resident Evil 2’nin yeniden yapımındaki coşkuyu yıllardır duyuyoruz. Resident Evil markasına takımımız sahip ve oyunu çıkartırsak nasıl bir şeyle karşılaşacağımızdan emin değiliz.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Resident Evil HD Remaster’ın oyuncular tarafından çok olumlu karşılandığını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr