OMD! Unchained için yeni oyun modu geliyor

Chinejoy 2015 fuarı bugün başladı. Pek çok oyunda fuarda sahne alıyor haliyle. Bu oyunlardan biri de Avrupalı MMO oyuncularını ilgilendiren Orcs Must Die! Unchained. Avrupa’da Gameforge markasının yayıncılığıyla oynayacağımız oyun, Çin’de ise ülkenin önde gelen oyun firmalarından olan Tencent Game tarafından yayınlanacak.

Tencent Games, Robot Entertainment tornasından çıkan yeni Orcs Must Die! oyunu Unchained için tasarlanan yeni oyun modunu tanıttı. Endless olarak isimlendirilen bu yeni oyun modu PvE içeriğinin yanı sıra PvP oynanışa odaklanacak. Halihazırda oynanabilir olan modu denemek isterseniz OMD! Unchained’in şu anda beta testlerini gerçekleştirdiğini ve hemen internet sitesine giderek deneyebileceğinizi belirteleim.

Orcs-Must-Die-Unchained

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr