Resident Evil 7: Biohazard için ürpertici fragmanlar geldi!

Yaşlı bir teyze ne yapar ki demeyin…

Bildiğimiz üzere 24 Ocak 2017’de çıkacak olan Resident Evil 7 için iki adet yeni fragman geldi. Videolarda gördüğümüz gibi yeni canavarlar, ürpertici yaşlı bir bayan ve korku oyunlarını aratmayan ürpertici şarkılar yine harika bir atmosfer vadediyor. ”Gölge” adındaki düşmanımızı da ilk kez burada görmüş oluyoruz. İlk fragmanda bu düşmana silahla ateş ediyoruz fakat bu onu durdurmuyor gibi gözüküyor.

İkinci videoda ise arkadan şarkı söyleyen bir kız ve tam önümüzde sandalyesinde oturan yaşlı bir bayan görüyoruz. Yanına yaklaştığımızda yaşlı biri olduğunu görebiliyoruz.

Bulmacalarla dolu hayatta kalma serüveni olan bu oyunun fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz;

1.fragman

2.fragman

Resident Evil 7: Biohazard 24 Ocak 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden satışa sunulacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr