Street Fighter V’te uçağın kanadında dövüşmek!

Street Fighter V piyasaya çıkalı artık altı aydan fazla oldu ve oyun eksiklerini giderip artık giderek oturdu diyebiliriz.

Oyun incelemesini yaptığımız ama puan vermeyi hikaye modunun çıkışına ertelediğimiz günlerden sonra yeni dövüşçülere, yeni bölümlere, bolca güncellemeye ve dengelemeye maruz kaldı.

Bugünden itibaren erişebileceğiniz Rashid’in Skies of Honor bölümü ise sizi bir iş jetinin kanatlarına çıkartıyor ve arka plan şehrin üzerinde süzülürken siz de işinizi görmeye, dövüşmeye çalışıyorsunuz. Sizi bilmem ama benim uzun süredir gördüğüm en etkileyici Street Fighter bölümü bu olabilir.

Bölümün hareketli ve dikkat dağıtıcı arka planının profesyonel seviyede sıkıntı yaratması hayli olası, turnuvalardan banlanıp banlanmayacağını yakında göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr