Resident Evil Zero HD’nin ilk fragmanı görücüye çıktı!

Capcom’un DMC: Devil May Cry Definitive Edition ve Resident Evil HD Remastered’la başlayan “eski oyunları cilalama” politikasının yeni üyesi Resident Evil Zero HD, ilk fragmanıyla kapılarını araladı.

2002 yılında piyasaya çıkan Resident Evil Zero, ilk Resident Evil hikayesinin birkaç ay öncesini konu alıyor. Hikayenin as karakterleriyse Rebeca Chambers ve Billy Coen. Oyunun en ilgi çekici özelliği, bu iki karakterle aynı anda oynanabilmesi. “Partner Zapping” adı verilen özellik sayesinde istediğimiz zaman istediğimiz karaktere geçiş yapıp yolumuza devam edebileceğiz.

Resident Evil Zero HD, eğer Capcom’un planlarında bir aksama olmazsa, 2016’nın başlarında PS3, PS4, Xbox360, XboxOne ve PC platformları için piyasada olacak. Capcom’un bu süreç içerisinde daha çok HD Remastered projesini görücüye çıkaracağını da dip not olarak ekleyelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr