Rise of the Tomb Raider’ın Season Pass’ı belli oldu.

Rise of the Tomb Raider’ın Season Pass’ı, Xbox Store’da belli oldu.

30 dolara satılan Season Pass, 3 adet büyük DLC barındıracak. Bunlar yanında gelen ekstra silahlar ve skinlerden bahsetmiyoruz bile. Gelen DLC’ler daha çok oyun modları üzerinde duruyor gibi. Bir DLC sizi inanılmaz zor koşullarda hayatta kalmaya zorlayacak bir özellik içerirken, bir diğeri ise Baba Yaga: The Temple Of The Witch’de bulunan eski kötülükler için yeni bir lahit. Biri ise, Cold Darkness Awakened’da, wave-based savaş senaryosu.

Bu denilenler her ne kadar havada bir fikir dahi olsa sonuçta Season Pass’a 30 dolar harcamaya ant içmişlere bir fikir veriyor. DLC’ler, Exploration, Survival ve Combat olarak üçlü mix yapacak gibi. Yinede emin olmayanların beklemesi mantıklı bir karar olur çünkü bu DLC’ler hakkında ileriki günlerde daha çok bilgi gelecektir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr