Rocket League’in yeni haritası!

Psyonix tarafından yapılan Rocket League, 7 Temmuz tarihinde PC ve PS4 için piyasaya sürülmüştü. Başarılı bir çıkış yapan oyuncular tarafından çok sevildi.

Oyunun yapımcı firması oyuna yeni bir harita ekleyeceklerini duyurdu. Görüntüleri paylaşılan harita “SARPBC” isimli oyunu oynamayanlar için yabancı gelebilir. Ancak dikkatli bakarsak SARPBC isimli oyundaki Utopia isimli haritaya benzeyen bir harita Rocket League’e eklenecek. Nostaljik günleri hatırlatıcak olan harita birkaç hafta içerisinde oyundaki bazı sıkıntıları da gideren bir yamayla oyuna eklenecek. Ayrıca harita ücretsiz olacak.

Öte yandan oyuna birkaç hafta içerisinde araba modelleri ekleyen ücretli indirilebilir içerik paketlerinin de geleceğini duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr