Eudemons Online’a yeni sınıf!

Özellikle mobil oyun sektörünün ve Facebook oyunlarının yaygınlaşmaya başlamasıyla 2,5 boyutlu olarak tarif edebileceğimiz MMORPG oyunlarının sayısında bir artış yaşandı. PC’ye de sıçrayan bu furya giderek büyüdü. Eudemons Online’da bu oyunlara örnek gösterebileceğimiz 2.5 boyutlu grafiğe sahip bir fantastik temalı MMORPG oyunu.

Oyunun yapımcıları oyuna yeni bir güncellemenin geleceğini duyurdu. 5 Ağustosta oyuna dahil edilecek olan güncelleme ile birlikte oyuna yepyeni bir sınıf olan Shadow Knight gelecek. Yapılan açıklamaya göre Necromancer ve Vampire sınıfları oyundaki en popüler sınıflar. Shadow Knight’ın bu dengeyi bozması bekleniyor ve oyunculara farklı bir oyun tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor.

Ayrıca Shadow Knight sınıfına özel pet sisteminde yapılan yenilikler de dikkate değer bir görüntü sergiliyor. Shadow Knight’ın gücü Dragon Sprit2den gelecek ve Dragon Sprit yeteneklerini geliştirebilmenin dokuz farklı yolu bulunacak. Yeni yetenekler beraberinde yeni binekleri de getirecek. Ayrıca son olarak 5 Ağustosta gelecek olan güncellemeyle beraber oyuna 10 yıldız zorluğundaki yeni görev tüm sınıflar için erişilebilir olacak.

eonecromancers1_1024x768YM70C446n0

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr