Rockstar Editor, Eylül ayında PS4 ve Xbox One’a geliyor!

Önümüzdeki ay Grand Theft Auto 5’in PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarına, video-editleme programı olan Rockstar Editör geliyor.

Aynı zamanda, Eylül ayında editörün PC versiyonuna da yeni özellikler eklenecek. Örneklerle dolu bir kütüphaneden ses parçaları ve ses efektleri ekleyebileceksiniz.
Yeni Direktör Modu, zamanı daha iyi kontrol etmenize ve deniz-kara araçlarını oluşturmalarınızı sağlayacak.

Oyun içinde aldığınız ekran görüntülerini videolarınıza aktarabileceksiniz. Oyun kütüphanesindeki fontlar da büyüklük olarak üçe katlanmış durumda.

GTA V’in Rockstar Editörü şimdiden büyüleyici videolar ve kısa filmler yaratmak için kullanılmaya başlandı bile. Aşağıdaki videoyu 8:50’ye ilerletip, neler yapılabileceğini görebilirsiniz, iyi seyirler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr