Baltalar elimizde, uzun ip belimizde!

Biricik ormancılık simülasyonumuz Professional Lumberjack 2016 Kasım ayında geri dönüyor!

Tost makinesi simülatöründen tutun da forklift simülatörüne kadar her türlü simülasyon oyununun bizlere sunulduğu ve hepsinin de peynir ekmek gibi satılıp çılgınlar gibi modlandığı günümüzde türün en çok satılan oyunlarından biri olan Professional Lumberjack 2016’da dönüş yapmak üzere.

Oyun şimdi bir çıkış tarihi de almış durumda, buna göre 13 Kasım tarihinde PC, PS4, PS3 ve Xbox One için piyasada olacak. Oyunun Wii U’ya da çıkması bekleniyor ancak bunun için verilmiş bir tarih henüz yok. Elbette oyunun modlanabilirlik seçenekleri de aynen geri dönüyor.

Bu oyunun kardeşi Professional Farmer 2016’nın (Farming Simulator ile karıştırmayın) da aynı platformlar için 30 Ekim’de piyasada olacağını hatırlatalım.

Oyunun 2015 versiyonundan 24 dakikalık bir oynanış videosunu da sunalım hemen;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr