Sins of a Dark Age Steam’de!

Ironclad Games bir senelik test aşamasından sonra yeni MOBA oyunu Sins of Dark Age’in final sürümünü yayınladı. Steam’den kolayca oynanabilecek bu yeni MOBA’nın içerdiği senaryo detayları ise oldukça ilgi çekici.

Sins of a Dark Age (SoDA) klasik MOBA oyunlarına göre daha çok yetişkinlere özel bir temaya sahip. Oldukça ciddi bir arka plan senaryosu da yer alan oyunda, geniş diyalog sahneleri ve görsel detayların olması bu oyunu diğer MOBA’lardan ayıran en temel özellikleri. Ayrıca SoDA looting sistemine de önem verecek. Karakteriniz için teçhizat craft edebileceğiniz eşyalar ve oyunun senaryosuna dair detayları öğrenebileceğiniz lore booklara looting sistemi sayesinde sahip olabiliyorsunuz. Oyunda dinamik bir görev sistemi yer alıyor ve verilen görevler ise daha çok oyunda yapabileceğiniz etkinlikler hakkında.

Sins of a Dark Age MOBA sistemine getirmeye çalıştığı farklı bir tema ile başarılı olabilir mi? Zaman geçtikçe bunu öğreneceğiz.

Basın bülteninden derlenmiştir

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr