MGS5’in Quiet karakterinin “gerçekçi” figürü!

Kojima Productions tarafından yapımı süren Metal Gear Solid serisinin en yeni oyunu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in Eylül ayında çıkacağı duyurulmuştu. Metal Gear Solid V’in yapımcısı Hideo Kojima oyundan tanıdığımız Quiet figürünü duyurdu.

Bugün Kojima’nın Twitter hesabından yapıtığı açıklamada “Quiet’ın aksiyon figürü yakında geliyor. Figür özel yumuşak materyallerden yapıldı.” yazıyor ve figürün fotoğrafları bulunuyordu. Yapılan açıklamaya göre figürün göğüsleri gerçekçi olacak. Kojima, figürü Quiet karakterinin seksi tasarlandığı için ve en çok yapılan cosplay karakterlerinden biri olduğu için de çok satılacağı düşünülerek yapıyor.

Öte yandan Metal Gear Solind V: The Phantom Pain’in önce konsollara sonra Quiet figürü ve gerçekçi göğüsleri!C’ye çıkacağını hatırlatmayı unutmayalım.

quiet

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hangi oyunları oynadık? https://t.co/sB2OmLI7G1 https://t.co/8g7gCQf1ku
Black Panther sinemalardan önce “LEGO Marvel Super Heroes 2″ye geldi https://t.co/62PFr92vR0 https://t.co/rFv1F3zhPf

Flickr