Star Wars: Battlefront için Jakku fragmanı!

Star Wars Battlefront’un beta süreci gazımızı almak bir yana sabırsızlığımızı arttırdı, malum, yeni fragman da bu ateşin altını körüklemeye devam ediyor.

Oyun ile hemen hemen aynı günlerde sinemalarda olacak olan The Force Awakens’ın ikinci fragmanındaki düşmüş, kumlara gömülmüş Star Destroyer’i hatırlayacaksınız. İşte Star Wars: Battlefront’a 8 Aralık tarihinde ücretsiz bir DLC ile eklenecek olan (Ön sipariş verenler bir hafta önce oynayabilecek.) Battle of Jakku haritası tam da bu temayı işliyor.

Bahsettiğimiz harita The Force Awakens filminden 29 yıl öncesine kurulmuş durumda, doğru tahmin ettiniz, 1600 metre uzunluğundaki o dev Star Destoyer kumlara çakılırken orada olacağız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr