Neverwinter: Strongholds Xbox One’da!

Neverwinter’ın Strongholds paketi uzunca bir süre bekledikten sonra PC platfomuna geçtiğimiz aylarda yer almıştı. Güncelleme konusunda oldukça geriden gelen Xbox One sürümüne ise son çıkan Storngholds paketi hariç önceki dört paket tek bir güncelleme ile sunulmuştu. Böylece oyunun Xbox One sürümü güncel içeriğe hayli yaklaşsa da Storngholds paketini alamadığı için hala gerideydi.

Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios en sonunda Xbox One oyuncularına müjdeli haberi vererek, oyunun yedinci ve son çıkan eklenti paketi olan Strongholds’u sonunda bu konsola ada yayınladı. Oyuncular bu genişleme paketiyle beraber lonca kalelerini inşa edebilecek ve bu kaleler için yeni PvP modlarında savaşabilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr