Forge kepenklerini indirdi!

Dark Vale Games’in free-to-play oyunu Forge, 2012’de buy-to-play olarak çıksa da geçtiğimiz sene free-to-play olarak piyasaya sürülen, PvP odaklı bir savaş oyunuydu. TPS kamerasında çeşitli yeteneklerde ki kahramanları seçerek savaştığımız Forge’u LEVEL Online Oyun için zamanında ben de incelemiştim. Oyunu beğenen önemli bir kesim olsa da, özellikle hantal oynanış yapısının bu oyunun başına bela açacağını ve oyunun çok da uzun süre dayanmayacağına kanaat getirmiştim. Öyle de oldu.

Oyunun yapımcısı Dark Vale Games, oyunun resmi internet sitesine koyduğu açıklamada, geçtiğimiz üç yıldan bu yana oyunu oynayan oyunculara desteklerini eksik etmedikleri için teşekkür etti. Yapımcılar ek yatırımlar yapamadıkları için oyunu finanse edemediklerini, bu nedenle de oyunu kapadıklarını açıkladılar. Yine de hala Forge evrenini geliştirmeyi istediklerinden bahsederek oyunun geri gelmesi için bir sinyal vermeyi de unutmayarak Forge oyuncularına bir umut kaynağı bırakmayı unutmadılar.

72f3451950ef999ca8d982a0fa4e0ca4abd4ceea

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr