Epic’in yeni oyunu Paragon sizce hangi türde olacak?

Unreal, Bulletstorm, Infinity Blade gibi çok sevilen oyunların yaratıcısı Epic Games yeni oyunu Paragon’u duyurdu.

Epic Games yeni oyununun türü konusunda bir açıklama yapmış değil ancak bildiklerimiz 3 Aralık tarihine kadar her hafta bir hero için fragman yayınlayacakları ve oyunun 2016 yılında PC için piyasada olacağı. Evet olasılıkları alalım?

Kullanılan terminolojiye bakarsak oyunun Overwatch benzeri bir FPS MOBA olması büyük olasılık gibi geliyor bize açıkçası, diğer taraftan klasik, füturistik bir MOBA oyunu ile karşılaşırsak da çok fazla şaşırmayacağız.

Aşağıdaki teaser’da görebileceğiniz ilk kahramanımızın adı Twinblast ve her ne kadar ortalık MOBA – FPS MOBA dolduysa da vaktiyle Quake III Arena’yı zor durumlara sokmuş bir oyunun, Unreal Tournament’ın yapımcısından bahsediyoruz. Bakalım Paragon neye benzeyecek?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Wargaming'de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor! https://t.co/jku0v9EMsQ https://t.co/vogGbMCZxF
PS4 ve PS VR’da yeni yıl fırsatları! https://t.co/BiXf4F4JWP https://t.co/167OGIJaox

Flickr