Star Wars: Battlefront’un ilk ek içeriği çıktı!

DICE’nin geliştirdiği ve Electronic Arts tarafından yayımlanan Star Wars: Battlefront 17 Kasım’da bizlerle buluşmuştu, şimdi ise ilk ek içeriği kullanıma açıldı.

Star Wars: Battlefront, 17 Kasım’da Xbox One, PS4 ve PC için çıkmıştı. Hatırlayacağınız gibi EA Games yaptığı açıklamada bir modu ve iki haritayı ücretsiz olarak sunacağını söylemişti. Battlefront’un ilk ek içeriği Battle of Jakku’ya tüm oyuncular ücretsiz olarak sahip olacak. Bu ek içerikte 2 haritanın yanında Turning Point adında kırk oyuncunun bulunduğu modda eklenmişti. Battlefront’u ön sipariş ile alan oyuncular için 1 Aralık’tan itibaren kullanıma açılan bu ek içerik normal alan oyunculara içinse 8 Aralık 2015 tarihinden itibaren kullanıma açılacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr