Jade Empire kısa süreliğine Origin’de bedava!

İnanması zor ancak Jade Empire çıkalı on sene geride kalmış ve firma bunu kutlamak için oyunu kısa bir süre için bedava yaptı.

Dün gibi hatırlıyorum, son yılların en fazla kar yağan kışlarından biri geride kalmış, Nisan ayı başında şehir dışına, ailemin yanına gidebilmek için ancak fırsat bulabilmişim. Sırt çantamda o sıralarda yeni başladığım modelcilikte kullanacağım sürüsüne bereket malzeme var, hava güzel, Sirkeci’de oturmuş trenin yanaşmasını bekliyorum, elimde Level. Neden olduğunu bilmiyorum (belki oyunun türü, belki de incelemeyi okuduğum anların gün batımına denk gelmesinden) ama o sayıdaki onca oyun içinde en fazla Jade Empire: Special Edition kaldı aklımda. Döndüğümde edinip oynamayı planladığım oyunu aradan geçen 8.5 senede ne edinebildim, ne de oynayabildim.

Bizden vaktiyle oldukça iyi puanlar alan ve RPG temasını uzakdoğu motifleri ile birleştiren az sayıda oyundan biri olan Jade Empire: SE kesinlikle indirmeye değecek bir oyun.

Demek ki kısmet bugüneymiş, harddiskinizde 8GB yer işgal edecek olan oyun kısa bir süreliğine Origin’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bitiş tarihi konusunda ise bir açıklama yapılmış değil, iyisi mi elinizi çabuk tutun. 😉

Origin: https://www.origin.com/en-ie/store/buy/jade-empire-1/pc-download/base-game/special-edition#media

1510302-jade_empire_01

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr