Sürpriz! ReCore, Windows 10 için de geliyor!

Microsoft nihayet 2016 yılı planlarını açıkladı ve listede oldukça büyük bir sürpriz de var; ReCore, Xbox One’a özel olmayacak!

Microsoft ve Xbox One için satışlarda PS4’ün gerisinde kalsa da hiç fena bir yıl olmadı denilebilir, özellikle de konsola özel olarak sunulan oyunların, yani Rise of the Tomb Raider, Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6 ve Gears of War: Ultimate Edition’ın her birinin 1 milyonun üzerinde satış rakamlarına ulaştığını düşünürsek.

Firmanın 2016 planlarında bazı ufak tefek detayların yanında (Gears of War: UE & Windows 10 gibi.) bir de büyük sürpriz söz konusu. Mega Man serisinin tasarımcısı Keiji Inafune’nin elinden çıkacak olan aksiyon-macera oyunu ReCore, yıl içinde sadece Xbox One değil, Windows 10 için de sunulacak. ReCore’un DX12 destekli bir ekran kartı isteyip istemeyeceği ise belirsiz ancak biz isteyeceğini tahmin ediyoruz.

Hikayesi Destiny’nin baş yazarı olan Joseph Staten tarafından kaleme alınan ReCore, yılın en fazla beklenen oyunları arasında. Yıl içinde satışa çıkacak olan diğer Xbox & Windows 10 oyunlarının çok fazla sürpriz içermeyen tam listesi de aşağıda.

-Gears of War 4 (Xbox One) – (İlkbaharda multiplayer beta / Sonbaharda piyasaya çıkacak.)
-Quantum Break (Xbox One) – 5 Nisan 2016
-Halo Wars 2 (Xbox One & Windows 10) – Sonbahar 2016
-Crackdown 3 (Xbox One) – 2016 yazında multiplayer beta
-Fable Legends (Xbox One & Windows 10) – Açık betası ilkbahar 2016’da
-ReCore (Xbox One & Windows 10) – 2016
-Sea of Thieves (Xbox One & Windows 10) – 2016
-Gigantic (Xbox One & Windows 10) – 2016
-Killer Instinct: Season 3 (Xbox One & Windows 10) – Mart 2016
-Gears of War: Ultimate Edition (Windows 10) – İlkbahar 2016
-Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (Xbox One & Windows 10) – İlkbahar 2016
-Cobalt (Xbox One, Xbox 360 & Steam) – 2 Şubat 2016

microsoft_recore_02

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr