Scalebound başka bahara kaldı…

2016 yılı içinde Xbox One’a özel olarak piyasaya çıkmasını beklediğimiz Scalebound ertelendi.

Şimdiye kadar oldukça iyi bir cv’si bulunan Platinum Games tarafından tasarlanan oyunun bu yılın yaz aylarında piyasaya çıkması bekleniyordu ancak yapılan son açıklama artık bunun mümkün olmayacağını gösteriyor. Platinum Games, Scalebound’un şimdiye dek üzerinde çalıştıkları en büyük projelerden biri olduğunu, üzerinde biraz daha fazla çalışılması gerektiğini ve çıkış tarihi olarak bundan böyle 2016 yılının hedeflenmediğini duyurdu.

Oyun E3’ü pas geçtikten sonra Gamescom 2015’te yüzünü göstermişti ve yayınlanan beş dakikalık detaylı oynanış videosunda görmüştük ki canavarlarımız ile beraber omuz omuza savaşa girebileceğiz. Bayonetta’dan daha uzun olmasını beklediğimiz Scalebound’da karakterimiz ejderhası ile haberleşebilmek için bir kulaklık takıyor ve muhtemelen savaşta aldığımız hasarlar ejderhamızın dış görüntüsünü de etkileyecek. Silah konusunda ise kılıç & ok dışında çok bir şey beklememek gerek.

Scalebound’un 2017 yılına kadar vakti var, bakalım zaman içinde nasıl evrimleşecek? Şimdilik aşağıdaki oynanış videosu ile idare edeceğiz gibi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr