Tacoma’ya erteleme geldi…

Son yılların en iyi oyunlarından biri olan Gone Home’un geliştiricisi Fullbright’ın yeni oyunu 2017 yılına ertelendi.

2012 yılında kurulduktan sonra Gone Home gibi müstesna bir yapıma imza atan Fullbright, E3 2015 sırasında hikaye bazlı bilimkurgu oyunları Tacoma’nın bir oynanış videosunu yayınlamıştı hatırlayacağınız gibi. Oyun bir uzay istasyonunda geçiyor ve Odin adlı yapay zeka da yanımızda, fragmana bakarsak her şey de yolunda gibi, şimdilik.

Firma o tarihlerde aldığı geri bildirimlerin ardından oyunun üzerinde çok çalışıldığını ve Tacoma’nın yapısal olarak daha önce yaptıkları her şeyden farklı olduğunu belirtiyor. Oyunun Gone Home’un uzayda geçen bir versiyonu olmayacağını da özellikle belirtiyorlar.

2016 yılının ortası ile sonu arasında satışa sunulmasını beklediğimiz Tacoma’ya verilen yeni tarih 2017 ilk baharı. Firma bu süreyi oyunu parlatmak ve akıllarındaki bazı fikirleri oyunun ana prensiplerine yedirmeye çalışarak geçirecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr