World of Warcraft oynamayana yeni Hero yok!

Blizzard’ın oyunları arasında etkileşimi arttırmak yönünde son derece usta olduğu malumunuz, bakın bunu kanıtlayacak bir haberimiz daha var.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Blizzard’ın daveti üzerine Türkiye’den sadece CHIP ve LEVEL olarak gittik, basın sunumuna yerinde tanık olduk. Hearthstone’un yeni eklentisi Whispers of the Old Gods ve beklenen diğer değişiklikler konusundaki detaylı yazımızı hyperlink’e tıklayarak okuyabilirsiniz.

Nihayetinde Hearthstone’a yeni bir karakter ekledi Blizzard. Lady Liadrin oyuna yeni bir sınıf getirmiyor ve size sunabilecekleri sadece farklı bir Paladin opsiyonu olmaktan ibaret. Onu özel yapan ise bu karaktere sahip olmak için Hearthstone’da döktürmenin veya parayı basmanın yeterli olmaması.

Liadrin’e sahip olabilmek için World of Warcraft’ta en az LvL 20 olmanız gerekiyor.

Aynen öyle, eğer uzun süre önce unuttuğunuz veya hala devam ettiğiniz bir WoW hesabınız varsa Liadrin emrinizde. Eğer WoW’a hiç başlamadıysanız da ücretsiz olarak bu karaktere sahip olabilirsiniz zira WoW: Starter Pack ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Emre’ye sorduğumda sıfırdan, tecrübesiz bir oyuncunun LvL 20 olmasının en fazla 3-4 saat süreceğini söyledi, haliyle karakter biriktirenler için denemeye değer.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Ersin T 1 year ago | Cevapla
    Bu kadar aciz bir hamle yapılamazdı heralde. Sıradaki haber de HotS'da yeni hero için starcraft'ta bilememne yapman gerek falan olacak koskoca Blizzard kendini de böyle böyle küçük düşüre düşüre paralayacak en sonunda. Yazık yani cidden.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr