Taiwan Excellence Cup sona erdi!

League of Legends severler için ESL Türkiye ile bu yıl ülkemizde düzenlenmiş olan Taiwan Excellence Gaming Cup, 10 Mayıs tarihinde İstanbul Yapı Endüstri Merkezi’nde finalleri gerçekleşerek sona erdi.

238 takım arasından finale adını yazdıran ilk 8 takım offline finallerde büyük ödül için kıyasıya mücadele etti. Ferit Karakaya ve Z. Emre Ürük’ün sunumuyla yapılan turnuvanın galibi ve 20.000 TL’lik ödül havuzunun en büyük pay sahibi ise Babs takımı oldu. ikinciliği 380 Volt alırken, üçüncü olan takım ise Zone Esports oldu.

Taiwan Excellence Gaming Cup’ı kaçıranlar turnuvanın bütün maçlarını buradan izleyebilirler.

Basın bülteninden derlenmiştir

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr