SW: Battlefront’tan yeni görüntüler!

Star Wars’un yeni bir oyun projesi duyurulduğunda pek çok oyuncu heyecanlanmıştı. Senaryo odaklı bir oyun olacağını düşünürken yapımcılar oyunun multiplayer tabanlı ve görev sistemine dayanan bir yapısı olduğunu açıklayınca pek çok oyuncu hayal kırklığı yaşadı. Yine de Star Wars hayranı oyuncuların birçoğu oyunun piyasaya çıkış tarihini beklemeye koyuldular.

Electronic Arts ve DICE Star Wars: Battlefront için yepyeni iki ekran görüntüsü yayınladı. Bu ekran görüntüsünde Sullust gezegeninde geçen bir multiplayer haritasını ve iki I-Sınıfı Star Destroyer gemiyi görüyoruz, diğerinde ise bir filo Tie Fighter var. Bu görüntüler ile beraber oyuna kadın karakterlerin eklendiği de aktarıldı.

sullust_screenshot_02_logo

Star Wars: Battlefront 17 Kasım’da piyasadaki yerini alacak. PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacak olan oyun 12 adet multiplayer haritası içerecek.

qw

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr