Total War: ARENA’ya yeni video

Total War serisinin son halkası olan Total War: ARENA tamamen ücretsiz olacak bir MMO oyunu olarak göze çarpıyor. Ücretsiz oyun yapısı benimsemesi nedeniyle, önceki Total War oyunları kadar başarılı olup olmayacağı tartışılan yapım için oynanışa dair kısa detaylar veren bir video geldi.

Oyunun yapımcısı Creative Assembly’nin yayınladığı videoda Total War: ARENA’nın önceki Total War oyunlarındaki gibi savaşları yakından gerçek zamanlı olarak takip edebildiğimizi görüyoruz. Ayrıca 10vs10 savaşalrın yapılacağı da duyuruldu.

Oyun şu anda kapalı alfa testlerini gerçekleştiriyor. Şu an için yalnızca Avrupa sunucuları açık olan kapalı alfa testi yakında Kuzey Amerika içinde açılacak. Oyunun internet sitesine girip kayıt olabilir ve bu testlere katılma şansı elde edeblirsiniz.

Videoyu izlemek için burayı tıklayabilirsiniz

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr