The Division’ın açık betasında neler değişecek?

The Division’ın geçtiğimiz ay sonundaki kapalı betasına katılıp içeriği kısa sürede tüketenler için iyi haberlerimiz yok aslında.

Tom Clancy’s The Division nihayet denemek isteyen herkese sunuluyor. Daha önceden beta tarihi sızdırılan oyun, 18-21 Şubat tarihlerinde Xbox One için, 19-21 Şubat tarihlerinde de PC ve PS4 için açık beta sürecine giriyor.

Biz kapalı beta’yı o kadar beğendik ki, sunulan içeriğin tadı damağımızda kaldı, kısa sürede de tükettik, maalesef açık beta da bundan çok farklı olmayacak. Diğer taraftan deneyip, içeriği veya oyunu beğenmeyenler için bile açık beta süreci çekici olabilir zira ikinci bir senaryo görevi de oyuna eklenecek. Şimdilik açıklanan tek yenilik bundan ibaret.

Ayrıca ön yükleme süreci de 16 Şubat tarihinde başlayacak ve zaman kaybetmek istemeyenler client’ı erkenden indirip kurma şansına sahip olacaklar. Boyutlar konusunda net bir bilgi verilmemiş olsa bile 27GB’lık kapalı beta sürümünden çok farklı olmasını beklemiyoruz.

Ayrıca oyunun kaotik atmosferini size dibine kadar hissettiren “Enemy Factions” isimli yeni bir fragmanı da yayınlandı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr