The Last Crown: Blackenrock için teaser videosu yayınlandı.

The Last Crown: Blackenrock bir hayalet avlama macera ve korku oyunu. Serinin ilk oyunu The Lost Crown ve The Last Crown ise ikinci oyunu olarak geliyor. Kahramanımız Nigel Danvers rüyalarında kabuslar görerek sürekli insanların ona Blackenrock dediğini duyuyor ancak ne olduğunu konusunda en ufak bir fikri dahi yok. Nigel Danvers’in macerasına eşlik eden kişi ise hayalet avcısı Lucy Reubans ve birlikte Saxton’a giderek hayalet avlamaya başlıyorlar. Buradan anlayacağımız kadarıyla Nigel lanetli.

Oyunu oynarken kasaba sakinleri tarafından size puzzle oyunları verilirken aynı zamanda interaktif hikayeyi takip edebileceksiniz. Bunun yanında hayaletli hikayeler dinleyip aklınızı kaybedeceksiniz. Hayalet avlama cihazlarını kullanarak ölüler ile konuşup asırlar önce yaşanmış olan cinayeti çözerken size bol şans diliyoruz ve teaserımızı izlemeye davet ediyoruz.

Haber Bültenin’den Derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr