The Last of Us’ın soundtrack’i koleksiyonluk plak seti olarak geliyor!

Bu haberi okuyunca senelerdir kullanmadığım ve kılıfları içinde beklemeye bıraktığım eski plaklarımın durumunu sormak için eve bir mesaj atmak zorunda hissettim kendimi.

Mondo’nun attığı tweet’e bakılırsa The Last of Us ve eklentisi Left Behind’ın soundtrack’leri yarın itibariyle 75 dolardan satışa sunulacak ve Olly Moss ve Jay Shaw’ın fırça darbelerinin de katkısıyla 4 plaklık set muhteşem gözüküyor. Eğer satın almak istiyorsanız muhtemelen kısa sürede tükeneceği için elinizi çabuk tutmanızı öneririz zira yarın gün içinde Mondo üzerinden satışa sunulacak olan setlerin bu uygun fiyatları ile kısa sürede kapışılacağına hiç şüphemiz yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr