The Witcher III’ün ilk ücretli DLC’si neredeyse hazır!

The Witcher III’ün çıktığı günden beri 6 milyondan fazla satış yaptığı malumunuz, bunda oyunun kalitesi kadar CD Projekt RED’in oyuncularla arkadaş olmayı başarması da büyük etken.

Düşünün ki bir oyun tasarlıyorsunuz ve 28 adet DLC’nin 16 adedini satın alan herkese ücretsiz olarak sunuyorsunuz, sadece desteklerinden ötürü teşekkür etmek için. Üstelik oyun üç aydan fazla bir süredir halen oynanmaya devam ediyor ve sonunu görememiş olanların sayısı da kesinlikle az değil. Üstelik oyuna daha sonra gelecek iki DLC’nin de toplam 30 saatten fazla ek içerik sağlayacağını belirtiyorsunuz. Daha ne isteyebiliriz ki?

İşte o ücretli içeriklerin ilki olan Hearts of Stone eklentisi de yolda. Ekim ayında oyunculara sunulması ve oyuna 10 saatlik ek içerik eklemesi beklenen Heart of Stone, CD Projekt RED’in PAX Prime’da belirttiği kadarıyla “Neredeyse hazır ve güzelce şekillenmeye devam etmekte.”

Anlaşıldığı kadarıyla Hearts of Stone çoğunlukla Oxenfurt’ta ve ana oyunda şahsen çok zaman geçirmediği Velen, yani No Man’s Land’de geçecek. Aşağıda görebileceğiniz promosyon banner’ında gördüğümüz ve ilk oyundan hatırlayabileceğin Shani konusunda ise yeni bir bilgi yok henüz.

5456

3 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. deniz 2 years ago | Cevapla
    bişey sorucam bu ücretsiz dlcler herkese mi ücretsiz.Yoksa sadece expansion alana mı?
    • Kürşat Zaman 2 years ago | Cevapla
      Ücretsiz DLC'ler herkese ücretsiz, Expansion aldıysanız eğer Hearts of Stone + Blood And Wine'a da ulaşabileceksiniz.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Arkadaşlar 25 adet WoW: Battle for Azeroth beta kodunu katılım yoğunluğuna göre sosyal medya kanallarımıza dağıttık… https://t.co/ZPjNP7TU4O
Yaz ayları oyun ayları! Yeni oyunlar, oyunlara yönelik koleksiyonlar ve yeni konsollar için kenara bir miktar para… https://t.co/GdDRAHfGDX

Flickr