Xbox One Elite Bundle, SSHD ile geliyor!

Microsoft’un detaylarını yeni duyurduğu Xbox One Elite Bundle beraberinde 1TB’lık SSHD (Solid-State Hard Disk) ile geliyor ve %20 daha hızlı açılacak.

Xbox One’ın açılma süresini fazla bulanlar için şüphesiz iyi haber, zira 1TB boyutundaki bu diskler sistemin açılma hızını (bir SSD kadar olmasa bile) önemli ölçüde arttıracak. Microsoft paketinin fiyatının 500$ olduğunu açıklarken bunun oyuncular için müthiş bir oyun deneyimi sunmasını hedeflediklerini belirtti. Türkiye fiyatı henüz belli olmamasına rağmen iki ürün arasındaki fiyat farkından yola çıkarsak 2000 TL ve üzerinde olmasını bekliyoruz.

2930606-xboxelite

Paketin en önemli parçalarından biri de şüphesiz Xbox Elite Controller. Windows 10 yüklü PC’lerde de desteklenen bu gamepad haptik algılayıcıları, touchpad benzeri dokunmatik algılayıcısı ve tamamen yeniden programlayabileceğiniz tuşları ile uzun süredir merakla beklediğimiz bir güzellik. Eğer bu gamepad’in ikincisini istiyorsanız veya eski Xbox’ınız için ayrıca satın alacaksanız 150$’lık bir fiyat etiketi olduğunu belirtelim, yani Türkiye fiyatını hiç sormayın! 🙂

Microsoft ayrıca paketten bağımsız olarak standart Xbox One gamepad’in “Lunar White” versiyonunu da duyurdu. Bu versiyon özel rengi ve tutuş hissiyatını arttıran kaplaması ile 65$’lık bir fiyat etiketine sahip olacak.

1212

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr