The Witness, PC ve PS4 için Ocak ayında geliyor.

Braid’i takiben Jonathan Blow’un çok beklenen oyunu The Witness, 26 Ocak’da PC ve PS4 için geleceği duyuruldu.

Oyun aslında çok fazla ertelendi, oyun normalde PS4 ilk çıktığı zamanlarda yani yaklaşık olarak iki yıl önce hazır olması planlanıyordu. Ancak Jonathan Blow’a göre oyun henüz hazır değildi ve yapacak çok şey vardı.

Aslında oyun PS4 ile birlikte piyasaya sürülür diye düşünmüştük ancak… Yapacak daha çok şey olduğunu gördük. Oyunu elinize aldığınızda inanılmaz karışık ve derin olduğunu anlayacaksınız, daha önce oynadığınız hiçbir şeye benzemeyecek diyebilirim. İlk başta 8 ile 12 saat arasında süren bir oyun olacağını düşünüyordum ancak oyun bittiği zaman elimizde bunun 10 katı kadar uzunlukta bir oyun oldu. Eğer tam bir mükemmeliyetçiyseniz oyun yaklaşık 80 saat sürebilir hatta belki 100. Eğer her şeyi tamamlayan biri değilseniz bile yine de epey uzunca bir oynanış süresi var.

Bir de oyunun çıkış videosu var, bakalım 2016 bize nasıl oyunlar getirecek. İyi seyirler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr