Total War: Warhammer’dan 15 dakikalık video!

Total War: Warhammer’ın videoları o kadar kısaydı ki, video açlığımızı doyuramamıştık bile. Yapımcı Creative Assembly bunu duymuş olmalı ki insanları oyun hakkında daha da heyecanlandırmak için 15 dakikalık oyun videosu paylaştı ve en nihayetinde uzun uzun sindire sindire izleyebileceğimiz bir video geldi.

Video kısaca Greenskin tarafından pusuya düşürülen, oyuncu kontrollü Dwarf güçlerinin arasında ki savaşı gösteriyor. Her ne kadar Total War serisinden alışık olsak ta böyle sahnelere, hiçbir zaman eskimeyen bir heyecanı ve atmosferi var. Atmosfer demişken oyunda aynı zamanda örümcek üstünde giden goblinlerin yer altı dünyasında ki savaşları da mevcut. Uçan ünitlerden hiç bahsetmiyorum bile zaten.

Video, inanılmaz detayları göstermenin dışında (Devin göbeğinin nasıl oynadığına dikkat edin!), bilgisayar kontrollü düşmanların nasıl bir yapay zekaya sahip olduğunu da gösteriyor. Creative Assembly’nin yapay zeka uzmanı Bickham, elinden gelenin en iyisini yapmış ve baya iyi bir iş çıkarmış olduğunu söyleyebiliriz.

Lafı daha fazla uzatmadan, videomuz;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr