Tiny Brains’in yapımcısı Stories: The Hidden Path’i duyurdu!

Yaklaşık 1.5 sene önce piyasaya çıktığında oldukça beğeni kazanan platform/puzzle oyunu Tiny Brains’in yapımcılarından yeni oyun geliyor.

Tiny Brains’in oldukça iyi olan inceleme puanlarına bakarsak beklentimizi yükseltmemiz hiç de isabetsiz olmayacak gibi, çünkü oyun aşağıdaki trailer’da görebileceğiniz gibi harika bir sanat yönetimine sahip. Bir kitabın sayfalarını çevirir gibi bölümden bölüme geçeceğimiz oyunda hava gemilerinden gökyüzü adalarına kadar her yerde Imperial Armada ile kendi başımıza savaşacağız. Oldukça keyifli bir platform oyunu deneyimi yaşatmayı vaadeden Stories: The Hidden Path sadece PS4’e özel olarak sunulacak.

Yapımcı Spearhead Games oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr