Devilian’ın Cannoneer sınıfı detayları açıklandı!

Devilian Avrupa için açıklandığından bu yana son derece heeycanla beklenen bir oyun haline dönüştü. Piyasada yer alan hack & slash MMO eksikliği acaba Devilian ile dolacak mı, bekleyip göreceğiz.

Trion Worlds her geçen gün oyundaki sınıflar hakkında yeni bilgiler vermeye devam ediyor. Hakkında açıklama yapılan son oyun sınıfı ise Cannoneer oldu. Bu sınıfın üç farklı yetenek ağacı olacağı açıklandı. Oyuncular Gunslinger, Demolisher ve Opportunist yetenek ağaçlarından birini seçebilecekler. Açıklamalara göre Cannoneer hızlı aksiyona dayalı bir sınıf olacak ve son derece tehlikeli bir oynanışa sahip olacak.

Devilian-Art

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr