Devilian’ın Cannoneer sınıfı detayları açıklandı!

Devilian Avrupa için açıklandığından bu yana son derece heeycanla beklenen bir oyun haline dönüştü. Piyasada yer alan hack & slash MMO eksikliği acaba Devilian ile dolacak mı, bekleyip göreceğiz.

Trion Worlds her geçen gün oyundaki sınıflar hakkında yeni bilgiler vermeye devam ediyor. Hakkında açıklama yapılan son oyun sınıfı ise Cannoneer oldu. Bu sınıfın üç farklı yetenek ağacı olacağı açıklandı. Oyuncular Gunslinger, Demolisher ve Opportunist yetenek ağaçlarından birini seçebilecekler. Açıklamalara göre Cannoneer hızlı aksiyona dayalı bir sınıf olacak ve son derece tehlikeli bir oynanışa sahip olacak.

Devilian-Art

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr