Driveclub’a bir update daha!

Fena halde acılı bir başlangıç yaptıktan sonra yavaş yavaş ayaklarının üzerinde doğrulmaya başlayan Driveclub’ın yeni update’i önemli değişiklikler getiriyor.

Çok ciddi bir gecikmeye uğradığı yetmiyormuş gibi multiplayer’daki sorunlar ve kötü sürüş fizikleri gibi sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalan Driveclub’ın 1.21 versiyonu özellikle yarış ekipmanı sahibi oyuncu kitlesini mutlu edecek gibi gözüküyor. Bu güncelleme ile Thrustmaster’ın simulasyoncular tarafından çok beğenilen T8HPA Shifter’ı tam anlamıyla desteklenmeye başlanacak ve eğer aracı sol ayak freni veya heel-and-toe ile kullanıyorsanız geliştirilmiş debriyaj dinamiklerinden keyif alacağınız da kesin.

Artık araç istatistiklerinde daha fazla bilgi paylaşılacak ki bunların arasında nereden çekişli oldukları ve motorlarının bulunduğu yer gibi ilk baştan olması gereken detaylar da bulunmakta. Ayrıca Elite level’ların eklenmesinin ardından level sınırı da 66’dan 75’e çıkartılmış durumda ve eski pistlerin yeni kısa ve hızlı versiyonları da oyuna eklendi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr