2015 yılı şampiyonu Dark Passage’ı mağlup et, oyun PC’si senin olsun!

ASUS ve NVIDIA tüm oyunseverleri 2015 Yılı TBF Şampiyonu Dark Passage oyuncularıyla bir araya gelmek için 20 Ağustos 2015 Perşembe günü saat 16.00-18.00 arasında Vatan Bilgisayar Topkapı mağazasına bekliyor. Etkinlikte oyunseverler Dark Passage oyuncularıyla League of Legends’da karşı karşıya gelecek, galip gelen oyuncu ASUS-NVIDIA Oyun PC’sini kazanacak. Ayrıca şampiyon takımla fotoğraf çekilme ve imza alma imkanı da bu etkinlikte olacak. Yeni bir ürününün de tanıtılacağı etkinlikte katılımcılar ASUS ve NVIDIA’dan çeşitli sürprizleri kazanma şansına da sahip olacaklar.

Oyuncular, etkinlikte Dark Passage League of Legends oyuncularına karşı 1’e 1 yapacakları maçlar için ön kayıt yaptıracaklar. Saat 16.00-18.00 arasında yapılacak maçlar için http://tab.fo/ASUSNVDP adresi üzerinden ön kayıt yapabilirsiniz. Maçlar DP oyuncuları ile rasgele seçilecek kayıtlılar arasında yapılacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr