Otherland erken erişim ücretini açıkladı!

Oldukça uzun bir süredir geliştirilen, bilim kurgu ve fantazi ögelerini harmanlayacak olan MMORPG Otherland’in geçtiğimiz günlerde nihayet Steam’de erkene rişime açılacağı duyurulmuştu.

Yapımcı ekip Otherland’in free to play bir oyun olacağını açıklamış ancak erken erişim sürecinin ücrete tabii olacağı belirtilmişti. Bir önceki açıklamada erken erişim sürecinin ücreti açıklanmamıştı; ancak Drago Entertainment yeni bir açıklamayla oyunun en ucuz erken erişim paketi olan Starter Edition’ın 19 Eurodan satışa sunulacağını belirtti. Bunun dışında ise Deluxe Edition 28 Euro ve Collector’s Edition fiyatının 45 euro olacağı duyuruldu.

otherland-3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr