Torchlight’ın geliştiricisinden yeni oyun: Hob

Torchlight’ın geliştiricisi Runic Games’in yeni oyunu Hob’un ilk ekran görüntüleri yayımlandı.

Son senelerin en başarılı Hack&Slash RPG oyunlarından biri olan ve başında geçirdiğimiz eğlenceli vakitler ile hatırladığımız Torchlight ve Torchlight 2’nin yapımcısı Runic Games bu kez bir adventure oyunu ile karşımızda. Runic Games’e göre kendisini grafikleri ile anlatacak olan Hob her hangi bir konuşma veya yazılı metne sahip olmayacak, tıpkı Journey gibi. Yine oradaki gibi ne yaptığımız konusunda hiç bir fikrimiz olmadan başladığımız platform/macera oyunu türündeki Hob’da çevreyle etkileşmek suretiyle hikayenin içinde bulacağız kendimizi, tek satır bile diyalog okumadan, tek satır görev almadan.

Oyunun PC ve “konsollara” çıkacağı söyleniyor olsa bu konsolların neler olacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmış değil. Daha fazla bilginin 28 Ağustos’ta PAX Prime’da açıklanması bekleniyor.

143983697702

torchlight-developer-teases-its-next-game-hob-143983700125

torchlight-developer-teases-its-next-game-hob-143983701974

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr