Transport Fever çıktı!

Cities in Motion 2’den beri eksikliğini duyduğumuz “ulaşım ağı simülasyonu” nihayet piyasada.

Urban Games ve Gambitious Digital Entertainment’ın ortaklığıyla bizlere ulaşan yapım 2014’te çıkan Train Fever’ın takipçisi ve çok daha geniş kapsamlısı aynı zamanda. Train Fever’da bir tren yolu ağını yönetiyorduk, bu oyunda ise raylı sistem yanında uçaklar, gemiler, otobüsler ve tramvaylar da olaya dahil olmuş durumda.

Oyun genel kapsam açısından bakıldığında Cities in Motion 2’den bile fazlasını vadediyor denilebilir. Bunun yanında oyun Steam Workshop desteği ile de geliyor ki bu da topluluk yapımı haritalar, senaryolar, yeni taşıtlar ve daha fazla seçenek demek.

Transport Fever ulaşımın son 150 senesine odaklanan ve toplamda 120’dan fazla ulaşım aracını bünyesinde barındıran bir yapım. Oyunun inceleme kodu bugün yarın bize ulaşacağından henüz deneyemedik ancak şimdilik görebildiğimiz tek olumsuzluk 55 TL’lik fiyat etiketi, bakarsınız verdiğimiz parayı fazlasıyla çıkartır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PlayStation Plus Temmuz ayı paketi duyuruldu! https://t.co/2AtU4ZrTxv https://t.co/NS5Csehh7R
No70: Eye of Basir’in çıkış videosu yayınlandı! https://t.co/5gURzqzBJn https://t.co/wZmqkDWerf

Flickr