Watch Dogs film festivali katılımcılarına Aral’dan ödül!

Türkiye katılımcılarına Aral’dan ödül!

Ubisoft tarafından düzenlenen Watch_Dogs Film Festivali’nin Türkiye katılımcıları arasından seçilecek ilk üç kişiye Aral ödül veriyor.
Ubisoft ünlü Watch_Dogs® serisinin yeni oyunu için geri saymaya devam ederken 15 Ekim’den 15 Kasım’a kadar sürecek olan ilk Watch Dogs® 2 film festivalini duyurdu.

Katılımcılar “bilgisayar korsanlığı kahramanları” temasını kullanarak yaratıcı vizyonlarını ve benzersiz yorumlarını sergileyebilecekler. Watch Dogs 2 Film Festivali sadece tüm yetişkinlerin katılabileceği bir kısa film yarışması değil, katılımcılar ayrıca en sevdikleri videoları paylaşıp oylayabilecek ve fantastik ödüller kazanma şansına sahip olabilecekler.

Aral tarafından Türkiye katılımcıları arasından seçilecek en iyi kısa filmi çeken 1.2. ve 3. kişilere uluslararası ödüllerden ayrı olarak çeşitli ödüller verilecek. Yarışmanın bitiş tarihi 15 Kasım’dır. Katılmak için:
Adım 1: Videonuzu yaratın
Adım 2: Watch_Dogs Film Festivali web sayfasına yükleyin ve her yerde paylaşın!

Ödüller şu şekilde;

1.’ye: Hoodie
Oyun + Steelbook
Razer Kulaklık
Wrench Figür

2.’ye: Hoodie
Wrench Figür

3.’ye:
Wrench Figür

Basın Bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr