Mako’yu özlediniz mi?

Mass Effect: Andromeda önümüzdeki yılın en fazla beklenen oyunlarından biri bilindiği gibi, nihayet 199$’lık Collectors Edition versiyonunun detayları da duyuruldu.

Mako’yu hatırlayacaksınız. İlk oyunda tasarımı ile kalbimizi çalan bu araç berbat kontrolleri sebebiyle hevesimizi kursağımızda bırakmış, sonraki oyunlarda ise sadece senaryonun bir parçası olarak boy gösterebilmişti. Mass Effect: Andromeda’nın yeni Collectors Edition versiyonunda ise Mako’nun uzaktan kumandalı bir modeli var ve adı da Nomad.

Tıpkı Mako gibi 6×6 yürüyen aksama sahip olan Nomad, ışıklı LED’ler ve minik bir kamera ile beraber geliyor. Bu sayede Nomad’i telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile yönetebiliyorsunuz. Eğlenceli gözüküyor değil mi?

Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belirsiz, İngiltere’de ise sadece GAME üzerinden satılacak ve fiyatı daha da pahalı, tam 279.99 pound!

12

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr