Transport Fever’ın ilk fragmanı yayımlandı

Kara, deniz, demir ve hava ulaşım ağlarını baştan aşağıya tasarlayacağımız Transport Fever’dan ilk tanıtım geldi.

120’den fazla detaylı trenler, uçaklar, gemiler, otobüsler ve tramvaylar bulunuyor. Bu araçlar tabii ki ilk çıktığı gibi durmayacak ve zaman geçtikçe eskiyecek. Limanlar ve havaalanları kurarak gelişen şehrin ve nüfusun değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve ticaret için çeşitli ulaşım ağları kurmanız gerekiyor. Eğer ulaşım imparatorluğu kurmak, zamana ayak uydurmak ve ekonomik bünyeyi korumak istiyorsanız, altyapınızı yükseltmeniz gerekiyor.

Urban Games’in tasarladığı ve Gambitious Digital Entertainment yayımlayacağı Transport Fever, ilkbahar aylarında Steam üzerinden PC platformuna çıkışını yapacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr