Treyarch, Black Ops III tweet’i için özür diledi.

Her şey işte bu twitle başladı ve bundan öteye geçmedi. Birkaç hafta önce stüdyo, @callofduty twitter ismini, Current Events Aggregate’ye çevirdi ve bu twiti attı. Twit ise Singapurda gerçekleşen canlı bomba ihbarı haberi yapıyordu, bunun CoD serisiyle bağlantısı olup olmadığı düşünülürken öte yandan korkutma taktiği olabileceği de akıllara geldi. Bütün bunlar konuşulurken Treyarch stüdyosundan, Direktör Jason Blundell kişisel olarak bunun üzücü bir olay olduğunu ve özür dilediğini açıkladı.

Ancak ne Treyarch ne de Activisiondan remsi bir açıklama henüz gelmedi. IGN’e konuşan Blundell;

Bu sadece benim görüşüm ve ben sadece basit bir direktörüm ve pazarlama işiyle hiç işim olmaz, yine de böyle bir olayın olmasından dolayı çok üzgünüm, hiçbir kötü amacımız yoktu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr