Dungeon Fighter Online: Act 6 yayınlandı!

Free-to-play iki boyutlu aksiyon MMORPG oyunu Dungeon Fighter Online’ın yapımcısı Neople Inc. oyuna gelmesi beklenen Act 6 güncellemesi Dies Irae’i yayınladı. Dünyada 400 milyonun üzerinde oyuncusu bulunan Dungeon Fighter Online’ın yeni güncellemesine biraz daha yakından bakalım.

Neople Inc.’in yaptığı açıklamaya göre Dies Irae ile beraber oyuna uzun zamandır merakla beklenen bir özellik geliyor. Artık Priest karakterler ikinci awakening seviyesine ulaşabilecekler. Oyunun en çok oynanan karakterleri olan Priest karakterler birkaç farklı sınıftan oluşuyor. Bu sınıflar Saint, Justice, Draconid ve Immortal. Oyuncular bundan böyle ikinci awakening seviyesinin getirdiği yeni özelleştirme ve yetenekleri kullanarak Arad’ın mistik diyarlarında maceralarına devam edebilecekler. Yapımcı ekip bununla ilgili bir de video hazırladı. Ayrıca güncelleme ile birlikte yapımcı Neople, çeşitli etkinlikler ile oyunculara pek çok ödül dağıtacağını da duyurdu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr