Dungeon Fighter Online: Act 6 yayınlandı!

Free-to-play iki boyutlu aksiyon MMORPG oyunu Dungeon Fighter Online’ın yapımcısı Neople Inc. oyuna gelmesi beklenen Act 6 güncellemesi Dies Irae’i yayınladı. Dünyada 400 milyonun üzerinde oyuncusu bulunan Dungeon Fighter Online’ın yeni güncellemesine biraz daha yakından bakalım.

Neople Inc.’in yaptığı açıklamaya göre Dies Irae ile beraber oyuna uzun zamandır merakla beklenen bir özellik geliyor. Artık Priest karakterler ikinci awakening seviyesine ulaşabilecekler. Oyunun en çok oynanan karakterleri olan Priest karakterler birkaç farklı sınıftan oluşuyor. Bu sınıflar Saint, Justice, Draconid ve Immortal. Oyuncular bundan böyle ikinci awakening seviyesinin getirdiği yeni özelleştirme ve yetenekleri kullanarak Arad’ın mistik diyarlarında maceralarına devam edebilecekler. Yapımcı ekip bununla ilgili bir de video hazırladı. Ayrıca güncelleme ile birlikte yapımcı Neople, çeşitli etkinlikler ile oyunculara pek çok ödül dağıtacağını da duyurdu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr