Tribes serisinin tamamı bedava!

Şimdiki Hi-Rez Stüdyolarının sorumluluğundaki tribesuniverse.com üzerinden Tribes serilerinin tamamını artık bedava olarak indirebilirsiniz.

BioShock geliştiricisi Irrational Games tarafından geliştirilen Earthsiege, Earthsiege 2, Starsiege: Tribes, Tribes 2, Tribes: Aerial Assault ve Tribes Vengeance de bunlara dahil üstelik! Serinin en yeni oyunu olan Tribes Ascend da oynanmaya müsait bir oyun olarak bedava erişilebilir durumda!

Bu müthiş fırsat Tribes serileri 20. Yıl dönümünü geçirirken gelmiş bulunmakta, bizce hiç fena değil! Hi-Rez şimdilerde mitolojik MOBA oyunu Smite ile adını duyurmaya devam ediyor ve muhteşem bir geri dönüş yapmış durumda. Şimdilerde oldukça sükse yapan Smite’a bakarsak, Tribes’ın da bundan değer kazanacağını öngörmek yanlış olmaz.

Hi-Rez Stüdyo’ları yöneticisi Erez Gören’in 2013 yorumlarına göre ise, stüdyoları destekleyecek başka oyunlar geliştirmemiş olsalardı bugün ne Tribe sağlayıcıları ne de şirket ayakta olmazdı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr