Fallout şimdi de kola pazarında!

Geçtiğimiz günlerde sadece İngiltere’ye özel olarak Fallout’un Carlsberg ile anlaşmasından bahsetmiştik.

Tamam, gerçek anlamda bir gerçek hayat değil ve belki de size gerçek bir can vermeyecek ama onu içebilirsiniz! Ve o mavi renkte!

Resmi Fallout Twitter hesabı Kuzey Amerika’ya ait olan içecek şirketi Jones Soda tarafından üretilen Nuka Cola Quantum’un anonsunu gerçekleştirdi.

Nuka-Cola Quantum Kuzey Amerika’nın ünlü devasa mağazası Target’ta satılmakta. Tüm kaleleri fethedeceğine hiç şüphe yok.

Peki sırada ne var? Bethesda ve Carlsberg UK ortaklığı sonucu Fallout birası haberleri Nuka-Cola Quantum tarafından takip edilmekte.

Ne dersiniz, belki de Bethesda Royal Mint’i ikna ederek Fallout 4’ün açılış haftası süresince şişe kapaklarının tedavülünü zorunlu yapacak.

Quantum

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr