Steam Cadılar Bayramı satışları devam ediyor!

Bu haftasonu PC veya Mac’te oynayacak korkunç bir şeyler mi aramaktasınız? Steam Cadılar Bayramı satışlarına göz atmayı denediniz mi? Pazartesi banka hesabınızı kontrol ettiğinizde esas korkuyu yaşıyor olacaksınız!

Geri iade neden başlıklarına bakıldığında ürkseniz de yavaş yavaş yayılma devam ediyor. Mesela GTA 5 (120TL) Cities Skylines (24.50TL), Pillars of Eternity (32.50TL) ve Prison Architect (33TL) gibi.

Ancak ciddi anlamda korku içerikli oyunlar da mevcut. Örneğin; Resident Evil 4 (19TL), Dead Space 1 & 2 (her biri 7.75TL), The Vanishing of Ethan Carter (10.54TL). Slender: The Arrival (3.60TL) SOMA (42TL).

Bu oyunlar gerçekten sudan ucuz ve hepsi muhteşem.

Cadılar Bayramı satışları için 76 sayfalık oyunlar listesi 02 Kasım Pazartesi günü sabah 10.00’da sona eriyor olacak. Unutmayın arama motorunu kullanırken daha kolay oyun bulabilmek için kutucuklara tik atma sistemiyle filtreleme yapabilirsiniz. Eğer sizin de herhangi bir oyunla ilgili iyi pazarlık önerileriniz varsa lütfen paylaşın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr