Unravel için 9 dakikalık yeni oynanış videosu!

Haziran ayındaki E3 fuarı sırasında görücüye çıkan ultra sevimli platform oyunu Unravel’a ait yeni bir oynanış videosu geldi.

IGN First tarafından yayınlanan yeni videoda yünden karakterimiz Yarny’yi huzur içinde ekranın solundan sağına yolculuk ederken görüyoruz. Arka plan yaz aylarında dinlediğimiz Kings of Convenience şarkıları tadında ve anlaşılan o ki oyunun tamamına bu huzur, bu dinginlik yedirilecek.

Unravel bilindiği gibi fizik yönü kuvvetli bir platform oyunu. Karakterimiz ilerledikçe üzerindeki iplikler oyunun başı ile sonunu birbirine bağlıyor ve bulmacaları çözüp ilerlemeye çalışıyoruz. Genel anlamda tarz olarak Limbo’yu hatırlattığı, sanatsal tasarım açısından ise ondan çok daha renkli ve keyifli bir yapısı olduğu doğru. Oyunu 2016 yılının ilk çeyreğinde PC ve yeni nesil konsollar için bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr