Project Cars 2016 yılında DLC’lerine devam edecek!

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan Project Cars Mart ayında hayatımıza girdi ve 2016 yılında da DLC’lerle gelişmeye devam edecek!

Slightly Mad Studios 2016 yılında ek içerik getireceğini açıkladı fakat ilk öncelikle oyuncularının fikirlerini almak için bir anket yayımladı. Oyuncuların geri bildirimleriyle oyuna ne kadar ilgilerinin olduğu ölçülecek. Bu geri bildirimlerin sonuçları, gelecek DLC’lerin içerikleri belli olacak hatta Haziran ayında çıkacağı duyurulan Project Cars 2’nin temelini hazırlayacak. Bu ankette oyuna ne kadar vakit harcadığınız, diğer oyunlarla karşılaştırma ve oyunda istediğiniz özelliklerden tutun araba marklarına kadar bir çok soru var.

Sizde oyunun fanlarından biriyseniz, bir sonraki oyun içeriği ve devamı için Slightly Mad Studios’a anket üzerinden görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ankete buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr